Szívbe markoló történet az elválás és veszteség fájdalmáról, az élettől való búcsúzás méltóságáról.

Várható szállítás: 2022. október 06.
Gyártó: Park Kiadó

"Felejthetetlen és fájdalmasan szép történet a sírig tartó szerelemről. Még hosszú évekig velem marad."
Lori Gottlieb, az Akarsz beszélni róla? szerzője

Miután kiderül, hogy gyógyíthatatlan betegségben szenved, Marilyn és férje, Irvin D. Yalom, a neves pszichoterapeuta elhatározzák, hogy közösen írt naplóban vallanak a közelgő véggel vívott küzdelmükről. Szívbe markoló írásuk az elválás és veszteség fájdalmáról, az élettől való búcsúzás méltóságáról szól, és arról, hogyan lehet úgy élni és szeretni, hogy visszatekintve semmit ne kelljen megbánni.

"Egy gazdagon megélt közös élet után a Yalom házaspár bátran és együtt néz szembe az életből való távozás szorongató közelségével." SINGER MAGDOLNA

A szeretet könyve.
Az életből való kikísérés könyve.
Az elengedés könyve.
A fájdalom könyve.
Az élet könyve.
A halál könyve.
A legnagyobb tisztelet az íróknak, akiknek volt bátorságuk olyan gondolatokat és érzéseket is megosztani az olvasóval, amiket mi talán még önmagunk előtt is nehézkesen vállalunk. A szerzőpáros – világszerte elismert munkásságuk, hírnevük ellenére – betekintést ad az általuk megélt tanácstalanságaikba, félelmeikbe, emberi küzdelmeikbe, vagy épp felismert tévedéseikbe. Nagyságuk ezáltal csak még inkább növekszik.
Számomra végig megrendítő olvasmány volt, de az utolsó fejezetet sírva tudtam csak elolvasni. Azt hiszem, az egyik „legszebben” lezárt könyv ez.

(árvalányhaj)

In: https://moly.hu