Anne L. Green: Toszkán örökös - Hatalom, mámor, Toszkána 2.

A romantikus irodalom kedvelőinek. A Hatalom, mámor, Toszkána-sorozat 2. része.

Várható szállítás: 2022. október 06.
Gyártó: Álomgyár Kiadó

"Édes, mint a szőlő, mámorít, akár a bor. Ha belekóstolsz, csak még többet akarsz!" - Karády Anna írónő

"Csodálatos történet egy szerelemről és egy olasz borbirtok titkairól." - Pink Princess Reads

Soha ne add fel az álmaidat, tűnjön bármilyen végtelennek is az út...

Katie és Daniele, leküzdve a köztük lévő kulturális és ízléskülönbséget, szenvedélyes viszonyba keverednek egymással. Ám a váratlan viszontagságoknak és a köztük zajló csatározásoknak koránt sincs vége, mert valaki igyekszik folyamatosan megkeseríteni az Allegrini Birtok és a szerelmesek életét.

Habár úgy tűnik, Daniele Katie-nek hála kilábal a válságból, olyan családi titkokkal szembesül, amelyek hatására megkérdőjelezi önmagát és az addig biztosnak hitt világát. Ahogy gyülekeznek felettük a sötét fellegek, úgy válik a napsütéses toszkán birtok is egyre titokzatosabbá.

A Toszkán örökös a Hatalom, mámor, Toszkána-sorozat második része, amely egy festői helyszíneken játszódó humoros, olasz intrikákkal, érzékiséggel fűszerezett folytatás, amelyben az írónő varázslatos módon tárja elénk a lenyűgöző toszkán tájat és annak húsvér lakóit. Bizonyosságot kapunk a történet által, hogy a föld nem csupán érték, ahogy a bor sem csak egy alkoholos ital.

„Nagyon teszett a folytatás!

Toszkána függő lettem! ♥

Annyira jól van megírva a regény, hogy azt hittem én is ott vagyok az Allegrini birtokon.

Danielle és Katie szereleme lassan, szenvedélyesen kibontakozik, kinyílik, mint a rózsa. Egymás támaszai lettek. De ennyi megpróbáltatás után egymásba kapaszkodva tudnak csak felállni.

Fantasztikusan van fűszerezve rejtélyes merényketekkel. Valaki tönkre szeretné tenni a szerelmes pár voldogságát, életét.

A történet végig izgalmas és pörgős volt, nem hagyta az olvasót egy percre sem unatkozni.

Nagyon várom a folytatást, hogy elolvassam! ♥”

Könyvpillangó92_εïз

(In.: Moly)